×
طراحی لبخند

تمامی پروتکل های کرونایی منطبق با آخرین استانداردهای وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی در کلینیک تخصصی دندانپزشکی لبخند برتر رعایت می گردد و شعار این کلینیک :

لبخند شما را جذاب خواهیم کرد بدون هیچ گونه نگرانی از ابتلا به ویروس کرونا

طراحی لبخند

درصد بالایی از زیبایی و جذابیت هر فرد مربوط به شکل ظاهری دندانهای او می باشد و این امر موجب گردیده که امر مذکور جز مباحث پرطرفدار در تخصص دندانپزشکی باشد. .

انواع روش های طراحی لبخند 

هر دهان و دندانی ویژگی های خاصی دارد و درک این ویژگی ها می تواند به ارائه خدمات دندانپزشکی زیبایی مناسب به هر فرد کمک کند. اصولا  اصلاح لبخند لثه ای و اصلاح طرح لبخند دارای متد متعددی است و فرآیند اصلاح طرح لبخند دندان می تواند ترکیبی از روش های زیر باشد که تشخیص  و روند کار با متخصص مبحث فوق صورت میپذیرد..

۱. باندینگ دندان

باندینگ دندان یک روش دندانپزشکی زیبایی مطمئن و بی خطر است که برای بهبود ظاهر تراشیده، ترک خورده، یا تغییر رنگ داده دندان ها به منظور اصلاح طرح لبخند استفاده می شود. از این روش می توان برای حذف فضاهای خالی بین دندان ها و نیز تغییر اندازه یا شکل دندان استفاده کرد. این روش در زمان کم و کمتر از یک ساعت امکان پذیر است. در باندینگ دندان می توان از بهترین رنگی که با دندان فرد مطابقت دارد برای تغییر رنگ دندان استفاده کرد.

۲. بلیچینگ یا سفید کردن دندانها

بلیچینگ یا سفید کردن دندانها یکی از روش های متداول  برای اصلاح طرح لبخند است که برای افرادی که به دنبال داشتن لبخند زیبا در کوتاهترین زمان ممکن هستند، مناسب است. در این حالت بیمار می توانند فرآیند سفید شدن دندان را در مطب دندان پزشک یا در خانه انجام دهند. هر دو حالت این روش درمانی بسیار مرسوم است و می تواند نتایج فوق العاده در کوتاه مدت برای اصلاح طرح لبخند به همراه داشته باشد.

۳.  لمینت های سرامیکی دندان

ونیر پرسلاین که در اصلاح لامینت یا لمینت دندان نیز نامیده می شود نیز قابلیت اصلاح تعدادی از مشکلات و ترمیم زیبایی دندان برای اصلاح طرح لبخند را دارد. روکش بر روی دندان ها قرار می گیرد و به این ترتیب مشکلات ظاهری آنها همچون تراشیدگی، ناصافی، و تغییر رنگ را درمان میکند. فقط در طول دو جلسه درمانی، لمینت دندان می تواند به شما یک لبخند زیبا و شیک هدیه دهد.

۴.روکش های دندانی

. در کلینیک لبخند برتر  کليه روکش های دندانی و روکش ایمپلنت دندان توسط  تکنولوژی های بروز طراحی و ساخته شده و نهايت مقاومت و زيبايی را دارا هستند. همچنين از تعداد جلسات مراجعه جهت امتحان و تست روکش کاسته شده و تنها در يک جلسه پس از قالبگيری قابل تحويل می باشد.

نشانی: تهران، میدان شهدا، مجاهدین اسلام، پلاک 133، ساختمان قائم، طبقه اول، کلینیک دندانپزشکی لبخند برتر

تلفن های تماس : 02177510812 – 02177510748

۵. طراحی لبخند/ ارتودنسی دندانها

این روش طراحی لبخند در موارد بسیار زیادی قابل استفاده می باشد، چراکه هیچگونه تغییر یا تراشی در سطوح دندانی ایجاد نمی شود و کاملا مناسب دندان هایی می باشد که کاملا خوشرنگ و دارای سلامت ظاهری هستند و فقط دچار ترتیب نادرست هستند که با انجام روش ارتودنسی مرتب می شوند .

روش مذکور مشکلاتی نیز دارد که از جمله درمان طولانی آن و همچنین افزایش احتمال پوسیدگی دندان ها در طول دوره درمان می باشد که البته اشکال پوسیدگی امروزه توسط انجام روش ارتودنسی نامرئی کاملا مرتفع شده است.

۶. پرکردن دندانها با مواد همرنگ

استفاده از پر کردگی هم رنگ دندان بهتر و ایمن تر از روش های قدیمی است که در آنها از فلز برای پر کردن دندان ها استفاده می شود. امروزه می توان پر کردگی های فلزی قدیمی دندان را با مواد کامپوزیت دندانی سفید جایگزین کرد و به این ترتیب طرح لبخند را زیباتر جلوه داد.

۷. کاشت دندان یا ایمپلنت

ایمپلنت یا کاشت دندان مناسب افرادیست که به جهات مختلف از قبیل شکستگی دندانها و یا افزایش سن و یا استفاده از دخانیات یک یا چند دندان خود را از دست داده اند.

نشانی: تهران، میدان شهدا، مجاهدین اسلام، پلاک 133، ساختمان قائم، طبقه اول، کلینیک دندانپزشکی لبخند برتر

تلفن های تماس : 02177510812 – 02177510748

 ۸. جراحی لثه

در بسیاری از موارد دندان های افراد  بسیار کوتاه می باشند و بخش لثه ای آنها توسط لثه بیش از حد پوشیده شده است  در اکثر این موارد امکان طراحی لبخند توسط جراحی لثه در مطب یا توسط لیزر امکان پذیر می باشد و با وجود سادگی درمان و انجام در یک جلسه ، نتیجه ای مقبول در بر خواهد داشت.

۹. جراحی فک و صورت

گاهى مشكل زيبايى لبخند مربوط به جابجایی  و یا عدم قرارگیری فک در جای مناسب است، در اين شرايط نمى توان با روشهايى مثل ارتودنسى يا لامينيت موقعيت دندانها را اصلاح كرد و طرح درمان در اين مورد جراحى فك مى باشد كه در اين روش استخوان فك جابجا مى شود تا در موقعيت ايده ال قرار گيرد.

نشانی: تهران، میدان شهدا، مجاهدین اسلام، پلاک 133، ساختمان قائم، طبقه اول، کلینیک دندانپزشکی لبخند برتر

تلفن های تماس : 02177510812 – 02177510748

اینستاگرام لبخند برتر